Často kladené otázky

Voucher je Vám povinný pri kúpe TV odovzdať predajca v zalepenej obálke. POZOR, akcia sa vzťahuje len na označené modely a prebieha v obchodoch, označených s podporou tejto akcie.

Voucher možno ľahko zotrieť len nechtom, nemusí byť použitá veľká sila alebo mince, prípadne iný nástroj. POZOR, pri silnejšom stieraní môže dôjsť k poškodeniu kódu.

Voucher jednoducho zaregistrujete, po odoslaní registračného formulára Vám príde na uvedený e-mail oznámenie o úspešnej registrácii.

Ako postupovať:

ukázať odpoveď
Keď som Voucher nedostal?
Je potrebné zistiť od predajcu z akého dôvodu nebol Voucher vydaný. Inak nie je registrácia možná.
ukázať odpoveď
Keď je číslo Vouchera nečitateľné alebo neplatné?
Je potrebné kontaktovať koordinátora projektu e-mailom a zaslať fotokópiu voucheru spolu s pokladničným blokom od TV.
ukázať odpoveď
Keď sa mi nedarí správne registrovať, alebo mi neprišiel potvrdzujúci e-mail?
Pri registrácii je potrebné dodržať presné inštrukcie a vyplniť riadne všetky potrebné informácie. Pokiaľ aj tak budú nejaké komplikácie, kontaktujte koordinátora projektu.
ukázať odpoveď
Keď nedostanem potvrdzujúci e-mail s objednávkou?
Pokiaľ nebude doručený e-mail ohľadom objednávky, pravdepodobne objednávka nebola dokončená. Toto sa stane v situácii, keď je objednávka predčasne ukončená alebo odoslaná.
ukázať odpoveď
Keď Vám po dlhšej dobe nebol darček doručený?
Zasielanie darčekov prebieha raz za 14 dní, preto by doba doručenia nemala presiahnuť tri týždne od objednávky. Ak je táto doba dlhšia, prosím kontaktujte koordinátora projektu.
ukázať odpoveď
Keď som v registrácii alebo v objednávke zle zadal údaje?
Akonáhle nedopatrením zadáte chybné alebo neúplné údaje, je potrebné čo najskôr kontaktovať koordinátora projektu.
Darčeky sú zasielané ako doporučený list alebo balík. Ak Vás pošta nezastihne na adrese, ktorá bola uvedená v registrácii, bude Vám vložené do schránky oznámenie o uložení zásielky na miestnej pošte, kde ho pošta ponechá 14 dní. Prosím starostlivo sledujte poštu.

Máte problém s registráciou voucheru? Potrebujete poradiť? Píšte, volajte. Mail: adriana.vrabcova@foxhunter.cz Tel.: 777 731 076 (po-pá 9:00 - 17:00)